WP-RecentComments 1.7 - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Loading
be: Запампоўка

en: Anonymous
be: Ананім

en: on
be: да паста

en: &laquo; Newest
be: &laquo; Да пачатку

en: &laquo; Newer
be: &laquo; Навейшае

en: Older &raquo;
be: Папярэдняе &raquo;

en: &laquo; Back
be: &laquo; Назад

en: Recent Comments
be: Новыя каментары

en: Title:
be: Загаловак:

en: Number of comments to show:
be: Колькі каментараў паказваць:

en: (at most 20)
be: (не больш за 20)

en: Length of each comment:
be: Даўжыня кожнага каментара:

en: Show post titles.
be: Паказваць загалоўкі пастоў.

en: Show pingback comments.
be: Паказваць pingback'і.

en: Show trackback comments.
be: Паказваць trackback'і.

en: Show author avatars.
be: Паказваць аватары.

en: The size of avatars:
be: Памер аватараў:

en: The position of avatars:
be: Месцазнаходжанне аватараў:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: The default avatar:
be: Аватар па змоўчванню:

en: (Filename from '/wp-recentcomments/avatars/' directory or Internet address)
be: (Файл з папкі '/wp-recentcomments/avatars/' ці URL аватара)

en: Show navigator buttons.
be: Паказваць кнопкі навігацыі.

en: Show the comments from administrators.
be: Паказваць каментары адміністратара.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
be: Мяняць смалікі <code>:-)</code> або <code>:-P</code> ў малюнках.

en: The most recent comments
be: Новыя каментары
